III MIEJSCE W TURNIEJU O PUCHAR PREZESA RKS

DOBRY WYSTĘP

Nasi chłopcy zaliczyli kolejny dobry występ.

W II turnieju o puchar Prezesa RKS Grodziec zajęliśmy III miejsce ulegając nieznacznie Młodej Gieksie - Im i Zagłębiu Sosnowiec - IIm. Wszyskie nasze mecze były bardzo wyrównane. Na turnieju doznaliśmy tylko jednej minimalnej porażki z Gieksą Katowice, 2 mecze zremisowaliśmy i 2 wygraliśmy. GRATULACJE!

Dodatkowo Norbi zdobył najlepszego strzelca turnieju za co otrzymał statuetkę, strój sportowy i piłkę. GRATULACJE!

Podziękowania dla Prezesa Curyły za organizację turnieju i ufundowanie nagród.

Składam serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy włączyli się w przygotowania do turnieju i dzięki którym zaproszeni goście mogli zaspokoić głód słodkościami przygotowanymi przez naszych rodziców. DZIĘKUJĘ.

Nasze wyniki i końcowa klasyfikacja

RKS - CKS - 3-2

RKS - Zagłębie - 0 - 0

RKS - Młoda Gieksa - 0 - 1

RKS - ROW Rybnik - 0 - 0

RKS - Beskid Gilowice - 2 - 0

1. Młoda Gieksa - 10 pkt

2. Zagłębie Sosnowiec - 10 pkt

3. RKS Grodziec - 8 pkt

4. ROW Rybnik - 8 pkt

5. Beskid Gilowice - 6 pkt

6. CKS Czeladź - 0 pkt

Duży sukces odnieśli nasi młodsi koledzy RKS Grodziec z rocznika 2006/2007, którzy wygrali turniej w swojej kategorii wiekowej a Gruszka podobnie jak Norbi został królem strzelców. GRATULACJE

Podziękowania dla wszystkich zespołów, trenerów, którzy uczestniczyli w turnieju. Do zobaczenia za rok.