sparing i wizyta na stadionie

W sobotę 7 listopada rozegraliśmy sparing z drużyną Zagłębia Sosnowiec na obiektach w Sosnowcu. Ze względu na choroby i kontuzje zawodników wystąpiliśmy w tylko 10 osobowym składzie co szczególnie było widoczne w drugiej połowie gdzie nam brakło sił a Zagłębie grając 2 składami 8 osobowymi prezentowało się lepiej pod względem motorycznym.

Po sparingu mieliśmy okazję wejść na główną płytę Stadionu Ludowego przez tunel dla zawodników, zwiedzić szatnie           I ligowego  Zagłębia Sosnowiec, zaplecze, gabinety odnowy biologicznej, masażu a także pokój trenerów. Po obiekcie oprowadzał nas trener seniorskiego zespołu Artur Derbin. Myślę że będzie to niezapomniana wizyta motywująca do osiągania wyznaczonego piłkarskiego celu przez naszych chłopaków.