Wyjazdy nam nie służą

W drugim meczu wyjazdowym doznaliśmy drugiej porażki w takim samym stosunku bramkowym 7-0.

Pierwsza połowa wyglądała katastrofalnie a chłopcy na boisku zachowywali się tak jakby jeszcze zostali w busie, który dowiózł nas do Bukowna. Źle, niedokładnie i bez woli walki - tyle o I połowie po której przegrywaliśmy 4 - 0.

Po rozmowie z zawodnikami w szatni w II połowie gra się poprawiła i zaangażowanie w grę zawodników także. Niestety indywidualne błędy sprawiły, że tracimy kolejne bramki i nie jesteśmy już w stanie zagrozić gospodarzom. Ponad to na wynik złożyło się także to, że nie tworzyliśmy dzisiaj zespołu (indywidualne rwane akcje) brak współpracy na boisku i przywozimy bagaż 7 bramek do Grodźca.

Mam nadzieję, że chłopcy wyciągną wnioski z tego meczu.