Zwycięstwo na koniec rundy

Zwycięstwo na  koniec rundy

Niedziela 02.11.2014r. była dniem ostatniej kolejki w rundzie jesiennej w lidze orlika. Naszym chłopcom przyszło się w niej zmierzyć z zespołem zza miedzy Millenium Wojkowice.

Mecz nie rozpoczął się zbyt dobrze dla nas. Straciliśmy bramkę na 0-1 a chłopcy grali bardzo usztywnieni. W miarę upływu czasu RKS przejął inicjatywę, zaczęliśmy grać składniej i schodziliśmy na przerwę z prowadzeniem 2-1.

Początek drugiej połowy to deja vu. Chwilę po rozpoczęciu tracimy bramkę i jest 2-2. Jednak szybko otrząsnęliśmy się z tej niemocy i wychodzimy na prowadzenie 4-2. Goście jednak nie dają za wygraną i doprowadzają do wyniku 4-3. Jednak szybka akcja zakończona ładnym strzałem z dystansu i znów prowadzimy 2 bramkami. Po dobrym meczu z obu stron, walce i zaangażowaniu odnosimy cenne zwycięstwo 5-3 i w tabeli zrównujemy się punktami z naszym dzisiejszym przeciwnikiem.

Jeszcze raz gratulacje dla WSZYSTKICH chłopców i podziękowania dla RODZICÓW za całą rundę.

Specjalne podziękowania dla prezesa Stanisława Curyło, który przez całą rundę dbał o nas, wyprawiał na mecze z prowiantem i sprawił, że niczego nam nie zabrakło. DZIĘKUJEMY PREZESIE.